0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Dmitriy Krishtal
۲
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۰:۲۵
Sergey Kinash
۳
۱
Alexander Dzyabura
Finished
۰۹:۵۵
Anton Veliiev
۲
۳
Igor Sukovaty
Finished
۰۹:۵۰
Ilya Semenyuk
۰
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۹:۳۰
Igor Maksymchuk
۱
۳
Valery Petukhov
Finished
۱۰:۲۵
Alekseenko Dmitriy
۳
۲
Denis Nemchenko
Finished
۰۹:۲۰
Sergey Skachenko
۳
۰
Ivanov Ruslan
Finished
۱۰:۲۰
Vladislav Kalugin
۲
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۰:۳۵
Roman Rybachuk
۳
۰
Andrey Kaptanovsky
Finished
۱۰:۳۰
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۱۰:۰۰
Alekseenko Dmitriy
۲
۲
Igor Sukovaty
inprogress
۱۰:۵۰
Chlumsky Petr
۳
۰
Jan Simecek
Finished
۱۰:۵۰
Roman Rybachuk
۳
۰
Ilya Semenyuk
Finished
۱۱:۰۰
Serhii Poliakov
۱
۲
Alexander Redkov
inprogress
۱۱:۰۰
Martin Boltik
۳
۰
David Mutl
Finished
۰۰:۲۰
Michal Nemec
۱
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۰:۵۰
Martin Boltik
۳
۰
Michal Nemec
Finished
۰۱:۲۰
Andrii Zaitsev
۲
۳
Alexandr Semenets
Finished
۰۹:۲۵
Tkachenko Alexander
۳
۱
Davyd Symonchuk
Finished
۱۰:۰۵
Oleg Gussarov
۲
۳
Vincent Oberle
Finished
۱۰:۱۵
Enrique Alarcon
۰
۳
Jose L. Reverte
Finished
۱۰:۴۰
Andrii Zaitsev
۰
۳
Alexander Dzyabura
Finished
۱۰:۵۵
Andrii Baklykov
۰
۱
Davyd Symonchuk
inprogress
۱۱:۰۵
Francisco Almagro
۱
۰
Ruben Rizo
inprogress
۱۱:۱۰
Margus Joelaid
۰
۰
Vincent Oberle
inprogress
۱۱:۱۵
Brozek Michal
-
-
Chlumsky Petr
بازی شروع نشده است
۱۱:۲۰
  Czech Republic Pro League
Martin Guk
۳
۲
Vladimir Jelinek
Finished
۰۲:۰۰
Julius Lazar
۱
۳
Milan Smrcek
Finished
۰۷:۰۰
Julius Lazar
۳
۰
Ludek Vtelensky
Finished
۰۷:۳۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Martin Guk
Finished
۰۰:۰۰
Ludek Vtelensky
۲
۳
Julius Lazar
Finished
۰۳:۳۰
Julius Lazar
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۴:۳۰
Milan Smrcek
۳
۲
Ludek Vtelensky
Finished
۰۲:۳۰
Plachy Jiri
۱
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۳:۳۰
Pavel Kulhanek
۲
۳
Linder Ladislav
Finished
۰۴:۰۰
Ludek Vtelensky
۳
۱
Jan Varcl Jr.
Finished
۰۵:۰۰
Tomas Andrle
۳
۰
Milan Smrcek
Finished
۰۵:۳۰
Karel Brozhik
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۱۰:۳۰
Patrik Pycha
۳
۰
Jiri Pozarsky
Finished
۱۰:۳۰
Tibor Batthyany
۳
۰
Vladimir Havlicek
Finished
۱۱:۰۰
Adam Barbora
۲
۱
Jan Jablonovsky
inprogress
۱۱:۰۰
Zdenek Medlik
۱
۳
Roman Polovka
Finished
۰۰:۰۰
Darin Kryl
۲
۳
Tomas Stempak
Finished
۰۰:۰۰
Milan Fikar
۱
۳
Petr Sejk
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Stempak
۳
۰
Josef Toth
Finished
۰۰:۳۰
Petr Sejk
۲
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۰:۳۰
Martin Guk
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۰۰:۳۰
Roman Polovka
۳
۱
Ludek Stinil
Finished
۰۰:۳۰
Petr Hisler
۳
۲
Zdenek Medlik
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Jelinek
۳
۰
Petr Oliver Korp
Finished
۰۱:۰۰
Krystof Lotrek
۳
۰
Darin Kryl
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Mista
۳
۰
Milan Fikar
Finished
۰۱:۰۰
Krystof Lotrek
۳
۰
Darin Kryl
Finished
۰۱:۳۰
Ludek Stinil
۰
۳
Zdenek Medlik
Finished
۰۱:۳۰
Matous Klimenta
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۱:۳۰
Miloslav Kotil
۱
۳
Milan Fikar
Finished
۰۱:۳۰
Tomas Stempak
۳
۰
Josef Toth
Finished
۰۲:۰۰
Petr Hisler
۳
۲
Roman Polovka
Finished
۰۲:۰۰
Ondrej Mista
۲
۳
Petr Sejk
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۲:۳۰
Linder Ladislav
۳
۱
Marek Placek
Finished
۰۳:۰۰
Jan Varcl Jr.
۳
۱
Tomas Andrle
Finished
۰۳:۰۰
Milan Smrcek
۳
۱
Jan Varcl Jr.
Finished
۰۴:۰۰
Ondrej Kucirek
۳
۲
Marek Placek
Finished
۰۴:۳۰
Plachy Jiri
۰
۳
Linder Ladislav
Finished
۰۵:۰۰
Marek Placek
۳
۲
Pavel Kulhanek
Finished
۰۵:۳۰
Linder Ladislav
۰
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۶:۰۰
Jan Varcl Jr.
۰
۳
Julius Lazar
Finished
۰۶:۰۰
Tomas Andrle
۳
۰
Ludek Vtelensky
Finished
۰۶:۳۰
Marek Placek
۳
۲
Plachy Jiri
Finished
۰۶:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۰
Pavel Kulhanek
Finished
۰۷:۰۰
Marek Placek
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۷:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۱
Linder Ladislav
Finished
۰۸:۰۰
Tomas Andrle
۰
۳
Milan Smrcek
Finished
۰۸:۰۰
Tomas Novotny
۳
۰
Vaclav Svoboda
Finished
۱۰:۳۰
Petr Chlad
۱
۳
Richard Skacelik
Finished
۱۰:۳۰
Miroslav Malek
۳
۰
Miroslav Nejedly
Finished
۱۱:۰۰
Ales Drozd
۲
۱
Tomas Lysek
inprogress
۱۱:۰۰
  Europe TT Elite Series
Sebastian Bak
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۰۰
Kaczmarek Jakub
۰
۳
Dawid Jendrysik
Finished
۰۲:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Grzegorz Felkel
Finished
۰۰:۰۰
Kaczmarek Jakub
۰
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۰:۱۵
Artur Bialek
۱
۳
Piotr Cyrnek
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Chojnacki
۱
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۰:۴۵
Matkowski Jakub
۰
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Jendrysik
۱
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۱:۱۵
Przemyslaw Korzec
۳
۲
Mariusz Koczyba
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۲:۳۵
Jakub Chojnacki
۰
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۴۵
Blazej Cioch
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Przemyslaw Korzec
۳
۰
Dawid Jendrysik
Finished
۰۳:۱۵
Sebastian Bak
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۳۰
Kaczmarek Jakub
۳
۲
Jakub Chojnacki
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۰۰
Damian Swierczek
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۰۴:۱۵
Blazej Cioch
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۴:۳۰
Przemyslaw Korzec
۳
۲
Jakub Chojnacki
Finished
۰۴:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۰۰
Dawid Jendrysik
۰
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۵:۱۵
Sebastian Bak
۰
۳
Blazej Cioch
Finished
۰۵:۳۰
Kaczmarek Jakub
۰
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۲
Igor Misztal
Finished
۰۶:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Blazej Cioch
Finished
۰۶:۳۰
Sebastian Bak
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Igor Misztal
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۷:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Blazej Cioch
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۳۰
Sebastian Bak
۱
۳
Igor Misztal
Finished
۰۹:۰۰
Jakub Kosowski
۳
۱
Piotr Cyrnek
Finished
۱۰:۰۰
Zabinski Marcin
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۱۰:۱۵
David Palkovsky
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۰:۳۰
Maciej Podsiadlo
۲
۲
Michal Korycki
inprogress
۱۰:۴۵
Artur Bialek
۲
۱
Jakub Glanowski
inprogress
۱۱:۰۰
  Russia Liga Pro
Andrey Pravdnov
-
-
Girevenkov Alik
Finished
۰۰:۱۵
Alexander Alexeev
۱
۳
Sergey Kuzmin
Finished
۰۰:۳۰
Bogdan Grebenyuk
۰
۳
Mihail Andrusenko
Finished
۰۰:۴۵
Denis Sayanov
۲
۳
Stanislav Bilyuga
Finished
۰۰:۴۵
Dmitriy Emec
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۱:۱۵
Nikita Sukharnikov
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۱۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Vasiliy Rudenko
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۴۵
Nikita Sadovskiy
۱
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Popov
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۰۰
Roman Astreev
۳
۲
Aleksey Zirin
Finished
۰۲:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۰
Ilyas Shakirov
Finished
۰۲:۱۵
Kirill Malahov
-
-
Anatoly Ilin
inprogress
۰۲:۳۰
Nikita Sukharnikov
۲
۳
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۲:۴۵
Dmitriy Emec
۱
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۲:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۰۰
Ilyas Shakirov
۳
۲
Yurii Merkushin
Finished
۰۳:۱۵
Aleksey Zirin
۳
۱
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۱۵
Oleg Popov
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۳۰
Roman Astreev
۳
۰
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۲
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
-
-
Kirill Malahov
inprogress
۰۴:۰۰
Ivan Pandur
۰
۳
Dmitriy Emec
Finished
۰۴:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۴:۱۵
Anatoly Ilin
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۴:۳۰
Vasiliy Rudenko
۳
۲
Aleksey Zirin
Finished
۰۴:۴۵
Nikita Sadovskiy
۳
۲
Ilyas Shakirov
Finished
۰۴:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۰
Oleg Popov
Finished
۰۵:۰۰
Ivan Pandur
۰
۳
Roman Astreev
Finished
۰۵:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۵:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
-
-
Kirill Malahov
inprogress
۰۵:۳۰
Aleksey Zirin
۳
۱
Dmitriy Emec
Finished
۰۵:۴۵
Ilyas Shakirov
۰
۳
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۵:۴۵
Andrey Rozhkov
۲
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۰۹:۱۵
Igor Minchenkov
۰
۳
Anton Boev
Finished
۰۹:۱۵
Gennady Karpovkin
۳
۱
Igor Sergeevich
Finished
۰۹:۳۰
Lopatin Sergey
۱
۳
Konstantin Bystrushkin
Finished
۰۹:۴۵
Savinsky Aleksandr
۰
۳
Igor Krikunov
Finished
۰۹:۴۵
Mikhail Chernyavskiy
۰
۳
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۰:۱۵
Anton Boev
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۱۰:۱۵
Igor Sergeevich
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۰:۳۰
Igor Krikunov
۰
۳
Andrey Rozhkov
Finished
۱۰:۴۵
Konstantin Bystrushkin
۳
۰
Igor Minchenkov
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۲
۱
Gennady Karpovkin
inprogress
۱۱:۰۰
Andrey Rozhkov
۰
۰
Savinsky Aleksandr
inprogress
۱۱:۱۵
Igor Minchenkov
۰
۰
Lopatin Sergey
inprogress
۱۱:۱۵
  Germany Challenger Ochsenhausen
Romain Ruiz
۳
۰
Dillon Chambers
Finished
۰۰:۲۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۰:۳۰
Jan Zaharov
۳
۲
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۰:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۰
Oleksii Metla
Finished
۰۰:۴۵
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۱:۰۰
Oleg Andreev
۱
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۲:۰۰
Oleksii Metla
۱
۳
Vitali Khorolsky
Finished
۰۲:۱۵
Vitali Khorolsky
۲
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۲:۴۵
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Jan Zaharov
Finished
۰۳:۳۰
Oleksii Metla
۳
۲
Ruslan Lazebny
Finished
۰۳:۴۵
Vitaliy Solovey
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۳۰
Vitali Khorolsky
۳
۲
Oleksii Metla
Finished
۰۵:۱۵
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Vitaliy Solovey
Finished
۰۷:۳۰
Oleksandr Ivashkin
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۰۹:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۰
Anton Ryabukhin
Finished
۰۹:۳۰
Oleksandr Ivashkin
۳
۰
Anton Ryabukhin
Finished
۱۰:۰۰
Marchenko Sergey
۳
۱
Anton Starski
Finished
۱۰:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۲
Anton Yolkin
Finished
۱۰:۳۰
Oleksandr Ivashkin
۰
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۱:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Ararat Smoyan
۱
۳
Davit Mirzoyan
Finished
۰۱:۳۰
Andranik Sahakyan
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۱۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۲:۳۰
Davit Mirzoyan
۱
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۵۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۳:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۲
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۳:۵۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۴:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۵:۵۰
Gevorg Baghdasaryan
۲
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۶:۵۰
Davit Mirzoyan
۰
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۷:۱۰
Gevorg Baghdasaryan
۱
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۷:۵۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۸:۱۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Davit Mirzoyan
Finished
۰۸:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۹:۱۰
Gevorg Abrahamyan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Avet Vasilyan
۳
۱
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۰:۱۰
  World TT Trophy
Janos Kaiser
۳
۲
Daniel Lung
Finished
۱۰:۳۰
Levente Both
۳
۰
Henrik Heiszman
Finished
۱۰:۴۵
Erik Huzsvar
۱
۱
Laszlo Magyar
inprogress
۱۱:۰۰
Norbert Bedo
۰
۰
Imre Bogadi
inprogress
۱۱:۱۵
  Czech Republic TT Star Series
Patrick Klos
-
-
Dmitrij Prokopcov
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید